Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alzheimer Tedavisi

Alzheimer tedavisinde ne tür ilaçlar kullanılıyor?
Küçük unutkanlıklarla başlayan, ardından günlük bakımı konusunda bile çevresinden yardım alması gereken Alzheimer hastaları, zamanla yaşamsal fonksiyonlarını bile kaybetmeye başlıyor. Zamanında önlem alınmazsa çok daha çabuk ilerleyen hastalığın tedavisinde kullanılan ilaçlar, yapılması gereken testler hakkında bilmedikleriniz UZMANTV'de! Alzheimer kesin tedavisi olan bir hastalık mı? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı videolarla! Alzheimer tanısı nasıl konur? Hangi testler mutlaka yaptırılmalı? MR'a nasıl karar verilir? Beyin için biyopsi uygulanabilir mi? Alzheimer için çözüm bulundu mu? Hastanın yalnızca yaşam kalitesi mi artırılabilir? Alzheimer'a bağlı ağrılar, fiziksel olumsuzluklar azaltılabilir mi? İlaçlar yalnızca semptomları kesmekte mi kullanılıyor? Huzursuzluk, uykusuzluk gibi etkiler ilaçla çözülebilir mi? Belleğe yardımcı ilaçlar hangileri? Gerçeklik yönelimi tedavisi, geçerlileştirme tedavisi nedir? Ne işe yarar? Hastanın çevresiyle iletişimine ne tür katkıları olur? Alzheimer ölümle sonuçlanabilen bir hastalık mı? Alzheimer'a bağlı olarak hangi sağlık sorunları yaşanabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin