Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Altıncı Hastalık ve Tedavisi

Altıncı hastalık nedir?
Çocuklarda altıncı hastalık hakkında merak ettiklerinizi uzmanımız sizler için UZMANTV'de videolarda cevaplıyor. Altıncı hastalık virütik mi yoksa mikrobik midir? Tehlikeli bir hastalık mıdır? Bir kez geçiren kişide bağışıklık oluşur mu? Altıncı hastalık için hangi yaşlar daha riskli? Hangi yaştan sonra görülmez? Hangi aylardan sonra bebeklerde risk artar? Virüs hangi yollardan vücuda girebilir? Bebeklerde nelere dikkat etmek gerekli? Ne tür önlemler alınabilir? Bebekte ateş görülür mü? İshale hangi sıklıkta rastlanır? Bebekte ağlamaya ve ağrılara yol açar mı? Vücudun hangi bölgelerinde döküntüler yaşanır? Altıncı hastalığın tedavisi var mı? Hastalık sırasında bebeğe ilaç verilmeli mi? Hangi durumlarda mutlaka doktora gidilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin