Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Altıgen Uçurtma Nasıl Yapılır

Altıgen uçurtma nasıl kaplanır?
Uçurtmalar arasında en bilineni altıgen uçurtma nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız izleyin. Altıgen uçurtmanın çerçevesinin yapımından, dengesinin nasıl ayarlanacağına ve süslemelerine kadar her şey uygulamalı olarak videolarla anlatılıyor. İzleyin, altıgen uçurtmanın süslemelerini, kuyruk yapımını ve taşıma şekillerini öğrenin. Kaç çeşit uçurtma vardır? Uçurtma çeşitlerinin özellikleri nelerdir? En basit uçurtma hangisidir? Uçurtma yapımında nasıl çıtalar kullanılır? Uçurtmanın gövdesi hangi malzemelerden yapılabilir? Uçurtmanın kuyruğu hangi malzemelerden yapılır? Uçurtma kaç parçadan oluşur? Gövde ve kuyruk kısmının özellikleri nelerdir? Altıgen uçurtma yapımında hangi malzemeler kullanılır? Altıgen uçurtma yapmaya nereden başlanır? Şeytan uçurtma yapımında hangi malzemeler kullanılır? Şeytan uçurtması yapmaya nereden başlanır? Basit bir uçurtma yapımında hangi malzemeler gerekir? Uçurtmamızı nasıl kolayca tamamlarız? Uçurtmamızı doğru bir şekilde tamamlayabilmek için hangi noktalara dikkat etmemiz gerekir? Uçurtma yaparken sık yapılan hatalar nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin