Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alman Pastası Tarifi

Alman pastası nasıl yapılır?
Alman pastası yapmayı öğrenin. Alman pastası için hangi malzemeler gerekir? Alman pastasının keki nasıl yapılır? Kek karışımını nasıl hazırlamak gerekir? Alman pastasının keki nasıl pişirilir? Alman pastasının kreması nasıl yapılır? Krema keklere nasıl yedirilir? Alman pastası nasıl servis edilir? Servis edilmeden önce pastanın üzerine pudra şekeri konur mu? Alman pastasının kekini yaparken nelere dikkat edelim? Kekin şeker oranı nasıl olmalı? Pastanın kremasını hazırlarken nelere dikkat edelim? Pasta için hazır kremalar ya da kremşanti kullanılabilir mi? Kremanın topaklanmaması ve pürüzsüz olması için neler yapmalıyız? Alman pastasını istediğimiz büyüklükte yapabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin