Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alman Kurtlarını Tanıyın

Alman kurdu nasıl bir köpek cinsi?
Alman kurtları hem ailelerin hem polislerin gözdesi. Peki onları bu kadar önemli kılan özellikleri neler? Videolarla öğrenin. Alman kurdu ırkı nasıl elde edildi? Alman kurdunun fiziksel özellikleri nelerdir? Hızlı ve çevik midir? Alman kurdu itaatkar bir köpek midir? Herkesle iyi anlaşır mı? Sıcakkanlı mıdır? Her eve uyum sağlayabilir mi? Alman kurtları eğitim almaya alışık mı? Irkın tarihi eğitime yatkın mı? Çoban köpeği olarak kullanılması onu itaat etmeye yakınlaştırır mı? Ev güvenliği için Alman kurdu doğru bir tercih mi? Doberman ve Kangallara göre ne tür avantajları var? Alman kurdunu çiftleştirmek doğru mu? Eş için nerelere başvurmak gerekir? Eş seçerken hangi özelliklerine bakılmalı? Alman kurtları hangi özellikleriyle Polis teşkilatında yer alıyor? İz sürme ve koku alma yetenekleri iyi midir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin