Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alkol Vücudumuzu Nasıl Etkiliyor

Alkol cinsel hayatı nasıl etkiler?
Alkolün vücudumuza etkileri ve zararları hakkında merak ettikleriniz... Alkol alındıktan sonra cinsellikte ne gibi sorunlar oluşabilir? Aşırı ve düzenli alkol kullanımı ne gibi cinsel bozukluklara yol açabilir? Hangi organlar ve hangi sistemler etkilenir? Alkol kullanımı ne sıklıkta ve sürede ise organ hasarı kalıcı olur? Alkolün vücuda kalıcı hasar vermemesi için en fazla ne kadar tüketilmesi gerekir? Sık alkol kullananlar beslenmelerinde nelere dikkat etmeli? Alkollü içki tüketimi vücutta herhangi bir sistemik hastalığın oluşmasına neden olabilir mi? Alkol hangi organlarda hastalığa yol açabilir? Alkol sonucu en sık görülen hastalıklar hangileri? Alkol kalp damar sistemini nasıl etkiler? Alkol kalp ve damarda hangi hastalıklara ve sorunlara zemin hazırlayabilir? Bunu önlemek için beslenmede nelere dikkat etmeli? Alkol uyku bozukluklarına yol açabilir mi? Uzun süre ve düzenli kullanılırsa alkolün mideye zararı olabilir mi? Alkol, ne tür mide rahatsızlıklarına zemin hazırlar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin