Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alkol Bağımlılığı

Alkol bağımlılığının vücuda zararları nelerdir?
Alkol bağımlılığı nedir? Nasıl kurtuluruz? Çevremizdekilere nasıl yardımcı olabiliriz? Uzmanlarımız UZMANTV için cevaplıyor. Hangi noktadan sonra alkolizm başlar? Kişi bunu nasıl anlayabilir? Ne kadarı normal kabul edilir? Hangi hastalıklara, sorunlara yol açabilir? Alkol bağımlılığı kişinin yaşamına nasıl etki eder? Depresyon, duygulanım bozukluğu vb. sorunlara daha yatkın olur mu? Kişi bunu ne zaman, nasıl kabullenir? Çevreden gelen yönlendirmeler kişide tepkiye yol açabilir mi? Alkol bağımlılığı için tedavi olmayı reddeden bir hasta varsa yakınlarının nasıl bir yol izlemesi gerekir? Hastaneye zorunlu yatış gerçekleştirilebilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin