Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alışveriş Sitesi Açarak Para Kazanın

Alışveriş sitesi kurmak için ne kadar sermaye gerekir?
Türkiye'de alışveriş sitesi açarak para kazanılır mı? Ne satmak gerekir? Ne kadar sermaye gerekir? Cevaplar UZMANTV'de. Türkiye'de alışveriş siteleri para kazanıyor mu? Pazarın genel değerlendirmesi nasıl yapılır? Para kazanan bir alışveriş sitesi açmak için hangi kalemlere yatırım yapmak gerekir? Sadece siteyi yapmak yeterli mi? Ne tür operasyonel yatırımlar gerekiyor? Alışveriş sitesi açmak kolay mı? Bir alışveriş sitesi açayım, para kazanayım diyenler nerede yanlış yapıyor? Genel ürünleri mi yoksa özel ürünlere mi yönelmek daha doğru? Mal tedariki, müşteri tarafı, kargo? Alışveriş sitelerinin ne tür sorunları var? Bunların çözülmesi mümkün mü yoksa bunlar artık kemikleşmiş sorunlar mı? Türkiye'de e-ticaret gelecek vaat ediyor mu? İvme yükselecek mi yoksa düşecek mi? Hangi adımları atanlar veya yollara yönelenler para kazanabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin