Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alerji Tedavisi

Alerji tedavisinde hangi yöntemler kullanılır?
Alerji tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Alerji tedavisinde ne tür yöntemler uygulanır? Alerji ilaçları yan etki yapar mı? İzleyin, alerji ile sinüzit arasında nasıl bir ilişki var, alerjiden tamamen kurtulmak mümkün mü, uzmanından öğrenin. Alerji ilacı kullanmaya ne zaman başlamak lazım? Alerji tedavisinde aşı kullanılır mı? Alerji ve tedavi yöntemlerindeki son yenilikleri UZMANTV videolarında bulacaksınız. Alerji tüm yaşam boyunca çekilen bir rahatsızlık mı? Alerjinin etkilerinden kurtulmak mı, tamamen tedavi etmek mi mümkün? İmmünoterapi nedir? Alerji için aşı kullanılır mı? İlaç tedavisi ne zaman kullanılabilir? İlaçların özellikleri nelerdir? Alerji ilaçlarında ne tür yenilikler yaşanıyor? Tedaviye yönelik mi, belirtileri kesme amaçlı mı ilaç kullanılır? Alerji ilacı kullanan kişiler nelere dikkat etmeli? Uykusuzluk yapar mı? Başka bir hastalığı tetikler mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin