Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aldatma Hakkında Merak Edilenler

Kocam beni aldatıyor, ne yapmalıyım?
Kadın erkek ilişkilerinde aldatma hakkında sık sorulanlar... Karısının kendisini aldattığını öğrenen kişi nasıl hareket etmeli? Çocukları varsa ne yapmalı? Konuşmak, zaman vermek faydalı olur mu? Affetmek doğru bir hareket mi olur? Kocasının kendisini aldattığını öğrenen kişi nasıl hareket etmeli? Çocukları varsa ne yapmalı? Konuşmak, zaman vermek faydalı olur mu? Affetmek doğru bir hareket mi olur? Tekrar aldatır mı? Nişanlılık aşamasındayken aldatan kişi evlendikten sonra da aldatır mı? Nişanlısı tarafından aldatılan kadın nasıl hareket etmeli? Nişanlısından ayrılmalı mı? Karısı erkeğin aldattığından şüpheleniyorsa erkek nasıl hareket etmeli? Kocası kadının aldattığından şüpheleniyorsa nasıl davranmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin