Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aldatma

Sanal seks aldatma mı sayılır?
Aldatmak ve aldatılmak hakkında her şey! Tek gecelik ilişki yaşayan kişi aldatmış sayılır mı? Türk toplumu aldatma ile ilgili ne düşünüyor? Sanal arkadaşlıklar kurmak ve sanal seks yapmak aldatmanın içine girer mi? İzleyin, kadın-erkek dostluğu aldatmaya döner mi, kişinin çevre değiştirmesi aldatmasını tetikler mi ve aldatmak bağımlılık yaratır mı, uzmanından öğrenin. Arkadaşlık sitelerinde karşı cinsle çok konuşan, chat yapan erkekler ve kadınlar eşlerini aldatmış sayılmalı mı? Bir erkek ve bir kadın gerçekten dost olabilir mi yoksa sonu mutlaka cinsellikle mi biter? Tek gecelik ilişkileri affetmek doğru mu? Bir kez aldatan hep mi aldatır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin