Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aldatan Kadınlar

Kadınlar kocalarını kimlerle aldatır?
Kadınlar neden aldatır? Eşleri tarafından aldatılan kocalar, karısının asla kaçamak yapmayacağını düşünen erkekler... Kadınlar hangi durumlarda kocalarını aldatmaya yönelir, UZMANTV'den öğrenin! Kadın kocasından intikam almak isterse bunu hangi yolla yapar? Kocası ile sorun yaşayan kadınların aldatıp aldatamayacağını, kadınların kocalarını aldatmak için kimleri seçebileceğini Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz sizler için anlatıyor... Kadınlar hangi eksikleri yaşıyorsa aldatır? Cinsellik kadın aldatmalarında ne kadar önemlidir? Kadınlar eşlerini güçlü erkeklerle mi aldatır? Aldatan kadınlar kolay yakalanabilir mi? Aldatan kadın yakalanmamak için nelere dikkat etmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin