Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akne Tedavisi

Akne nasıl tedavi edilir?
Akne tedavisi hakkında bilmeniz gerekenler... Akne kesin olarak tedavi edilebilir mi? Akne tedavisinde hangi yöntemler uygulanabilir? Ne tür ilaçlar veya vitaminler kullanılabilir? Akneleri yok etmek için hangi cerrahi yöntemler uygulanabilir? Beslenme bozuklukları akne sorununu tetikler mi? Ergenlikte akne sorunu olanlar ne tür yağlardan uzak durmalı? Bulunulan ortam akne sorununun artmasına neden olur mu? Yağlı yiyecekler tüketmekten mi, yağlı yiyeceklerin yapıldığı ortamlardan mı uzak durmak gerekir? Bağışıklık sistemiyle akne arasındaki ilişki nedir? Akneyi geçirmek için hangi kozmetik ürünlerden faydalanılabilir? Erkeklere ve kadınlara özel ne tür ürünler var? Neden bazı ürünler kadınlar ve erkekler için ayrı üretiliyor, bunlar daha mı etkili? Hangi bakım ürünlerini düzenli kullanmak etkili olur? Hangi akne izleri geçirilemez, hangileri geçirilebilir? Akne izleri için hangi kozmetik ürünler kullanılabilir? Hangi akne izleri için ürün kullanmak yeterli olmaz? Cildi ovalamak ya da keselemek doğru mu? Fazla yüz yıkamanın sakıncası nedir? Yüze fazla dokunmak neden zararlı? Akneleri sıkmak cilde nasıl zarar verir? Akneli cildimizin temizlerken hangi ürünleri kullanmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin