Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akdeniz Diyeti

Akdeniz diyetinin bir günlük beslenme programında neler var?
Akdeniz diyeti ile kilo vermeye başlayın. Gün boyu neler yemeniz gerektiğini diyetisyenimiz anlatıyor. Akdeniz diyetinin özellikleri nelerdir? Hangi kilodakiler Akdeniz diyeti uygulayabilir? Kalp rahatsızlıkları olanlar için uygun mu? Kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinde neler yenebilir? Akdeniz diyetinde kalori hesabı yapılır mı? Dilediğimiz kadar ekmek yiyebilir miyiz? Akdeniz diyetinde kırmızı et kesinlikle yasak mı? Kırmızı et yerine ne koyabiliriz? Yağlı yiyecekleri kökten kesmek doğru mu? Sebze ve meyveyi dilediğimiz kadar yiyebilir miyiz? Hangi tür ekmekleri tercih etmeliyiz? Kullandığımız yağlar nasıl olmalı? Akdeniz diyeti kalp krizi riskini azaltır mı? Beden sağlığı ile ilgili ne tür avantajları var? Kandaki kolesterol seviyesi düşer mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin