Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akciğer Kanseri Tedavisi

Akciğer kanseri nasıl erken teşhis edilebilir?
Akciğer kanserinin tedavisi erken teşhisle mümkün. Tedavide kullanılan yöntemleri öğrenmek için güvenilir kaynak UZMANTV. Akciğer kanserinde erken teşhisin önemi var mı? Hangi evredeki teşhis erken kabul edilir? Erken teşhis ile ölüm oranı düşürülüyor mu? Akciğer filmleri işe yarar mı? Sitoloji nedir? Bronkoskopi yöntemi nasıl uygulanır? Tomografi hangi durumlarda şart? Biyopsi ne zaman yapılır? MR çekilmesi gerekebilir mi? Cerrahi müdahale hastalığın hangi evresinde kullanılabilir? Nasıl bir cerrahi müdahale uygulanır? Başarı şansı ne kadar? Kemoterapi nedir? Hastalığın hangi safhasında kemoterapi tercih edilir? Kemoterapi hastayı nasıl etkiler? Vücudun hangi bölgelerine radyoterapi uygulanır? Radyoterapi hangi şartlarda tercih edilir? Başarı şansı nedir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin