Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ailevi Akdeniz Ateşi

Ailevi Akdeniz Ateşi nedir?
Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığı hakkında sık sorulanlar... Ailevi Akdeniz Ateşi nasıl bir hastalıktır? Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığında hasta olmadan taşıyıcı olmak mümkün mü? Ailevi Akdeniz Ateşi anne babalardan mı geçer yoksa taşıyıcı olan ebeveynlerin çocukları da hasta olabilir mi? Kadınlarla erkekler arasında taşıyıcılık konusunda farklılık var mı? Ailevi Akdeniz Ateşi genetik midir? Hangi coğrafi bölgelerde görülür? Hangi etnik kökenli insanlarda daha sık rastlanır? Çevresel faktörlerle ortaya çıkma ihtimali var mı? Diğer etnik kökenli insanlarda da görülür mü? Etnisite oransal olarak ne kadar etkili? Ailevi Akdeniz Ateşi'nde görülen ağrılar ve nöbetler nelerdir? Belirtilerinin görülmeye başladığı yaş aralığı nedir? Taşıyıcılarda yetişkinlik döneminde ortaya çıkma ihtimali var mı? AAA'nin İleri yaşlarda ortaya çıkma ihtimali var mı? Ailevi Akdeniz Ateşi?nin yarattığı hasarla hangi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir? Hastalık ilerlerse başka hangi hastalıklara yol açabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin