Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağız Kuruluğu Tedavisi

Ağız kuruluğu nasıl tedavi edilir?
Ağız kuruluğu tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Çeşitli metabolizma hastalıklarından veya kullanılan ilaçların yan etkilerinden kaynaklanabilecek ağız kuruluğu, hem ağız ve diş sağlığını hem de yaşam kalitesi etkiliyor. Ağız kokusuna, çürüklere neden olan ağız kuruluğu nasıl tedavi edilir, ağız kuruluğu yaşayan bir kişi beslenme düzeninde nelere dikkat etmeli, uzmanından öğrenin! Hepsi videolarla... Ağız kuruluğu için hangi doktora gitmeli? Ağız kuruluğu tanısı nasıl konur? Hangi test ve tahlillerden yararlanılır? Ağız kuruluğu hangi yöntemlerle tedavi edilir? Ağız kuruluğu için ilaç tedavisi uygulanır mı? Ağız kuruluğu diş ve diş eti sağlığını etkiler mi? Ağız kuruluğu dişlerde çürük oluşmasına neden olur mu? Ağız kuruluğu olan biri nasıl beslenmeli? Hangi yiyecek ve içecekler ağız kuruluğunu artırır? Nasıl bir diş macunu kullanmalı? Ağız kuruluğu olanlar dişlerine nasıl bakmalı? Sabahları ağız kuruluğu olan biri hangi doktora gitmeli? Nelere dikkat etmeli? Nasıl beslenmeli? Sigara ve alkol kullanımı sabahları ağız kuruluğuna neden olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin