Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağız Kuruluğu

Ağız kuruluğu neden olur?
Ağız kuruluğu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız izleyin. Ağız kuruluğu nedir ve nedenleri nelerdir? Kullandığımız ilaçlar, gün içinde aldığımız besinler ve bazı hastalıklar ağız kuruluğuna neden olabiliyor. Ağız kuruluğu kimlerde daha fazla görülür ve belirtileri nelerdir, uzmanından öğrenin. Hepsi videolarla, UZMANTV'de! Ağız kuruluğu nasıl bir rahatsızlıktır? Tükürük miktarının azalması ne demektir? Ağız kuruluğuna neden olan faktörler nelerdir? Ne tür ilaçlar ağız kuruluğuna neden olur? Hangi hastalıklar ağız kuruluğuna neden olur? Kötü beslenme, alkol kullanımı ağız kuruluğuna neden olur mu? Ağız kuruluğunun görülme sıklığı yaşa göre değişir mi? Ağız kuruluğu hangi hastalıkları taşıyanlarda daha fazla görülür? Kadınlarda ve erkeklerde görülme sıklığı açısından bir fark olur mu? Hastalık belirtisi olan ağız kuruluğunun heyecandan ağzımızın kurumasından farkı nedir?Ağız kuruluğunun ayırt edici belirtileri nelerdir? Ağız kuruluğu olan biri yemek yerken ne gibi sıkıntılar yaşar? Ağız kuruluğu ağız kokusu yapar mı? Konuşma bozukluğu bir belirti midir? Ağız kuruluğu hangi hastalıkların belirtisi olarak görülür? Ağız kuruluğu şeker hastalığının habercisi midir? HIV virüsü ağız kuruluğuna neden olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin