Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağız Kokusu

Ağız kokusu olanlar nasıl bir ağız bakımı yapmalı?
Ağız kokusu hakkında merak edilenler... Ağız kokusu neden olur, kokuya neden olan ağız boşluğu kaynaklı sorunlar nelerdir, metabolik hastalıklar ağız kokusuna neden olabilir mi? Sindirim sistemi sorunları ağız kokusuna neden olur mu? Ağız kokusu hangi hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkabilir? Sindirim sistemi rahatsızlıkları ağız kokusuna yol açabilir mi? İltihaplı bademcikler, geniz akıntıları ağızda kokuya neden olur mu? Sinüs ve akciğer kaynaklı enfeksiyonlar, şeker hastalığı, böbrek yetmezliği veya metabolizma bozuklukları da nefesin kokmasına neden olur mu? Kişi ağız kokusunu gidermek için kendi kendine neler yapabilir? Dişlerin düzenli fırçalanması ağız kokusunu giderir mi? Diş ipi kullanmak ağız kokusunun azalmasını sağlar mı? Şekerli gıdaların daha az tüketilmesi ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur mu? Diş fırçalamanın ağız kokusunun giderilmesindeki yeri nedir? Günde kaç kez fırçalanmalı? Doğru fırçalama şekli nedir? İdeal diş fırçalama süresi nedir? Her yemekten sonra dişler fırçalanmalı mı? Diş hekimlerinin ağız kokusunu gidermek için hangi yöntemleri kullanır? Diş eti iltihabından kaynaklanıyorsa kokuyu gidermek için neler yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin