Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağız İçi Yaraları

Ağız içi yaralarından aft nasıl tedavi edilir?
Ağız içinde çıkan yaralar ile ilgili merak ettikleriniz... Ağız içinde ne tür yaralar çıkar? Ağızda yara çıkmasını tetikleyen faktörler nelerdir? İzleyin; aft, apse ve uçuk gibi ağız yaralarından nasıl korunabiliriz, uzmanından öğrenin. Doktora gitmeden önce veya doktor kontrolü süresince evde yapabileceğimiz basit rahatlatıcı uygulamalar nelerdir? Bebekler ve 6 yaşından küçük çocuklarda uçuğun önemi nedir? Bu konuda nasıl önlem alınabilir? Bu tür vakalarda farklı bir tedaviye gidilir mi? Karga otu, gül, yer sarmaşığı, sumak, hurma, limon gibi bitkisel önerilerin doğruluğu var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin