Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağırlık Çalışması Nasıl Yapılır

Hangi ağırlık çalışmaları göğüs kaslarını geliştirir?
Ağırlık çalışması nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. Hangi bölgedeki kasları çalıştırmak için nasıl bir ağırlık çalışması yapabiliriz? Kadınlar için kalçaları sıkılaştıran ağırlık egzersizleri hangileridir? Erkekler üst kol kaslarını nasıl geliştirebilir? İzleyin, ağırlık egzersizleri öncesinde nasıl ısınmanız gerektiğini, bacaklarınızı ve üst gövdenizi nasıl forma sokabileceğinizi öğrenin. Vücudun farklı bölgelerini çalıştırmak için ne tür çalışmalar yapmak gerekir? Omuz kaslarını hangi hareketlerle sıkılaştırabiliriz? Ön ve arka kol için ağırlık egzersizleri hangileridir? Bacak kaslarını güçlendirmek isteyenler ne tür ağırlık çalışmaları yapmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin