Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağaç Türleri

Çam ağacının özellikleri nelerdir?
Ağaç türleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız UZMANTV izleyin. Çam, meşe, çınar, söğüt ve kavak ağaçları nasıl ağaçlardır? Hangi mevsim koşullarında yetişirler? İzleyin, erozyonu veya dere taşkınlarını önlemek için hangi ağaçlar kullanılabilir, hangi ağaçlar endüstriyel açıdan kullanışlı ağaçlardır, öğrenin. Tema Vakfı Orman Bölüm Başkanı Hayrullah Oğuz anlatıyor... Çam nasıl bir ağaç türüdür? Hangi mevsimde yetişir? Çam ağacı nasıl bir toprak ister? Çam ağacı ne kadar büyür? Toprak kaymasına faydaları nelerdir? Çınar ağacının özellikleri nelerdir? Hangi mevsimde yetişir? Çınar ağacının yetişeceği toprağın özellikleri nasıl olmalı? Çınar ağacı ne kadar büyür? Kavak ağacının özellikleri nelerdir? Kavak hangi mevsimde yetişir? Kavak ağacının toprağı nasıl olmalı? Ne kadar büyür? Meşe ağacının özellikleri nelerdir? Meşe ağacı nasıl bir iklimde yetişir? Meşe ağacı nasıl bir toprak ister? Ne kadar büyür? Söğüt nasıl bir ağaç türüdür? Salkım söğüdün özellikleri nelerdir? Söğüt ağacı nasıl bir mevsimde yetişir? Yetişeceği toprağın özellikleri nasıl olmalı? Ne kadar büyür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin