Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ağaç Dikimi

Ağaç dikimi için en uygun mevsim hangisidir?
Ağaç fidanı nasıl dikilir, bilmiyorsanız izleyin. Fidan nereye dikilmeli, nasıl bir toprak olmalı? Fidana can suyu ne zaman verilir? İzleyin, fidan nereden alınır, fidan dikmek için en uygun mevsimler nelerdir ve hangi toprak hangi ağaç türü için uygundur, uzmanından öğrenin. Hepsi videolarla, UZMANTV'de... Fidan sadece fidanlıklardan mı alınır? Her fidanlıktan fidan alınır mı? Fidan alacağımız yer hangi donanımlara sahip olmalı? Sertifikalı fidan mı almalıyız? Alacağımız fidanda nelere bakmalıyız? Üzerinde leke, yumru olan fidanlar hastalık taşıyor olabilir mi? Alacağımız fidanın kökü nasıl olmalı? Çıplak köklü fidanlar ne zaman dikilmeli? Fidan dikim aşamaları nelerdir? Fidan dikerken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi ağaçlar nemli, hangileri kuru toprağı sever? Asitli toprak türü hangi özellikteki ağaçlar için daha uygundur? Hangi ağaç türleri alkali toprak ister? Karasal iklime uygun ağaçlar hangileridir? Karasal iklime uygun ağaçlar hangi özellikleri taşır? Hangi ağaç türleri ılıman iklim için uygundur? Bu ağaçlar hangi özellikleri nedeniyle ılıman iklimde yetişirler? Hangi ağaçların dikimi için kış mevsimi tercih edilmeli? Hangi ağaçların kökleri soğuğa dayanıklıdır? Yazın ağaç dikilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin