Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aft ve Tedavisi

Aft nasıl tedavi edilir?
Aft nedir; neden olur? Aftların sık tekrarlamasının sebepleri nelerdir? Aftın tekrarlamaması için neler yapmalıyız? Stres aftın oluşmasına sebep olur mu? Aft nasıl tedavi edilir? Aftın üzerine karbonat sürülür mü? Aft ve tedavisi ile ilgili sorularınızın cevapları UZMANTV'de, videolarla. Aft nerede çıkar? Hangi bölgeleri etkiler? Acı verir mi? Aftın belirtileri nelerdir? Diğer yaralardan nasıl ayrılır? Afta neden olan fiziksel bozukluklar nelerdir? Vitamin eksikliğinin aftlarla ilgisi var mı? Hangi yiyecekler aft yapabilir? Psikolojik nedenlerle aft olur mu? Tedavi sadece belirtileri ortadan kaldırmaya mı yöneliktir? Aftın nedeni belirlendikten sonra mı tedaviye geçilir? Nasıl beslenmek, hangi vitaminleri almak gerekir? Aftlar mutlaka tedavi edilmeli mi? Kendi haline bırakmak doğru mu? Aft ilerleyebilir mi? Acı ve ağrısı artar mı? Aft bulaşıcı bir hastalık mı? Aft vücutta sürekli bulunan, ara sıra ortaya çıkan bir şey mi? Tedaviden sonra nelere dikkat edilmeli? Bölgeye nasıl bir bakım uygulanmalı? Tamamen geçtiğinden nasıl emin olunabilir? Aft bulaşır mı? İkisi neden birbiriyle karıştırılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin