Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Afrika Dansı Okulu

Kasları güçlendirmek için hangi Afrika dansı hareketleri var?
Afrika dansının ritimler ve temel hareketlerini videolarımızdan öğrenebilirsiniz. Kullanılan müzikler nasıl belirleniyor? Yalnızca Afrika şarkıları mı kullanılıyor? Özel olarak dansa uygun müzikler yapılıyor mu? Kullanılan ritimlerin özellikleri nedir? Afrika danslarında hangi vuruşlar önemlidir? Batı danslarından nasıl ayrılır? Derslerde hangi aletler kullanılıyor? Ritimle birlikte yapılan hareketler nelerdir? Koordinasyon nasıl sağlanıyor? Kişiden kişiye değişen hareketler var mı? Ritimle birlikte yapılan hareketler nelerdir? Koordinasyon nasıl sağlanıyor? Kişiden kişiye değişen hareketler var mı? Vücut hareketlere nasıl uyum sağlıyor? Vücudun dans sırasında denge için nasıl bir işlevi var? Kadın ve erkek için benzer figürler mi var? Afrika dansı hangi kasları geliştirmek için kullanılır? Vücudu forma sokmak için yapılacak figürler hangileridir? Kadın ve erkekler ne giyer? Afrika tarzı hangi kıyafetlerle sağlanır? Rahat olmak önemli midir? Terlemeye karşı ne yapılabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin