Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Adonis Kası Geliştirme

Adonis kası nasıl yapılır?
Adonis kaslarını geliştirme hakkında merak ettikleriniz... Adonis kası vücudun hangi bölümünde bulunur? Adonis kasının işlevi nedir? Kadınlarda da bulur mu? Erkeklerde daha mı belirgindir? Uzun boylu erkeklerde daha mı belirgin olur? Adonis kası vücut geliştirme egzersizleriyle belirgin hale getirilebilir mi? Bunun için ne tür egzersizler yapılabilir? Adonis kasını geliştirmek için karın bölgesindeki yağları eritmek mi gerekir? Adonis kasını ortaya çıkarmak için hangi egzersizler yapılmalı? Adonis kasını çalıştıran hareketler nelerdir? Doğrudan adonis kasını çalıştırmaya yönelik hareketler var mı? Mekik çekerek adonis kası geliştirilebilir mi? Adonis kasını geliştirmek için yapılabilecek aletli egzersizler var mı? Ortalama boy ve kiloda bir insan adonis kasını belirgin hale getirmek için bu egzersizleri haftada kaç gün yapmalı? Egzersizler nasıl bir diyet eşliğinde yapılırsa daha etkili olur mu? Ortalama boy ve kiloda bir kişinin adonis kasını belirgin hale getirmesi ne kadar sürer? Egzersiz programının yoğunlaşması kasların daha kısa sürede belirgin hale gelmesini sağlar mı? Adonis kasının geliştirilmesi kişinin vücut yapısıyla ilgili mi? Bazı insanlarda adonis kası olmadığı ya da belirgin hale getirilemeyeceği doğru mu? Adonis kası için yapılan egzersizler karın bölgesindeki diğer kasların da gelişmesini ve belirgin hale gelmesini sağlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin