Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Adım Adım Karikatür (Hayvanlar)

Adım adım kedi karikatürü nasıl çizilir?
En sık karikatürü yapılan hayvanları nasıl kağıda geçirebiliriz? Karikatür eğitmeni Kamil Yavuz adım adım hayvan karikatürü çizmeyi öğretiyor. Eskizi nasıl yapılır? Kedinin öne çıkan özellikleri nelerdir? Yüzünde bıyık, burun gibi neler yaparsak kediye benzer? Vücudu, ayakları nasıl çizilir? Kediye uyuma, sırnaşma gibi ne tür hareketler verilebilir? Köpek eskizi nasıl yapılır? Köpeğin öne çıkan özellikleri nelerdir? Yüzünde burun, kulaklar gibi neler yaparsak köpeğe benzer? Vücudu nasıl çizilir? Köpeğe havlama, saldırma gibi ne tür hareketler verilebilir? Maymun eskizi nasıl yapılır? Maymunun öne çıkan özellikleri nelerdir? Yüzünde burun, ağız gibi neler yaparsak maymuna benzer? Maymuna muz yeme, daldan dala atlama gibi ne tür hareketler verilebilir? Fare eskizi nasıl yapılır? Farenin öne çıkan özellikleri nelerdir? Yüzünde burun, kulak gibi neler yaparsak fareye benzer? Fareye peyniri kaçırma, kediden kaçma gibi ne tür hareketler verilebilir?
Etiket:
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin