Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Adet Kanamaları

Normal adet kanaması ne kadar sürer?
Âdet kanamalarının yoğunluğu kimi kadınların en önemli sorunlarından biri. Bu durum neden olur ve daha da önemlisi nasıl çözülür. Uzmanımız aydınlatıyor. Adet döneminin süresi ne kadardır? Kanama hangi günlerde azdır, ne zaman çoğalır ve kaç gün sonra azalır? Bu dönemlerde ne kadar kanama olur? Ne kadar kanama olduğunda aşırı olarak kabul edilir? Ne kadar sürdüğünde uzun sürdüğü var sayılır? ? Hipomenore nedir? Menoraji nedir? Bu sorunlar neden olur? Ne kadar kanama olduğunda az olarak kabul edilir? Ne kadar sürdüğünde kısa sürdüğü var sayılır? Hipomenore nedir? Bu sorunlar neden olur? Tanı nasıl konur? Hangi durumlar tedavi gerektirir? Tedavi nasıl yapılır? Ne kadar sürer?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin