Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Adet Geciktirici İlaçlar

Adet geciktirici ilaçlar nasıl kullanılır?
Âdet geciktirmek için kullanılan âdet geciktirici ilaçlarla ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. Âdet gecikticilerle regl tarihi nasıl ileri alınabilir? Sık âdet geciktirici kullanmak ne gibi sorunlara yol açar? Âdet geciktirici kullanan bir kadında ne gibi yan etkiler görülebilir? Uzmanımız özel günler veya tatil günlerinde kadınların imdadına yetişen âdet gecikticilerle ilgili tüm detayları sizler için anlatıyor. İlaca regl tarihinden kaç gün önce başlanır? İlaçlardan günde kaç tane alınır? Alınması gereken öğün atlanırsa ne olur? İlaç almayı unuttuğumuzda ne yapmalıyız? En fazla kaç gün kullanılabilir? 1 kutudan fazla kullanmak tehlikeli midir? Kimler âdet geciktirici ilaçları kullanamaz? Âdet geciktirici ilaçları sık kullanmak doğru mu? Âdet geciktirici ilaçlar hangi rahatsızlıklara neden olabilir? Âdet geciktirici ilaçlar yumurtalıklara zarar verir mi? İlacın yan etkisi olarak kişide hangi rahatsızlıklar görülebilir? Hangi rahatsızlıklarda mutlaka doktora başvurmalıyız? Regl günü, düğün gecesi, balayı gibi özel bir güne denk geliyorsa ne yapmak gerekir? Âdet geciktirici yöntemlere başvurmalı mı? 1-2 gün ileri atmak için hangi yöntem tercih edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin