Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Adet Döneminde Kadın

Adet döneminde kadınlarda ne tür fiziksel değişiklikler olur?
Âdet döneminde kadınlarda yaşanan fiziksel ve ruhsal değişiklikler ile ilgili her şey! Âdet döneminde hormonal değişikliklerden dolayı daha hassas olan kadınlara nasıl yaklaşmak gerekir? Âdet dönemini daha rahat atlatmak için günlük aktivitelerde ve beslenmede nelere dikkat edilmeli? İzleyin, âdet dönemini nasıl daha rahat geçirebileceğinizi uzmanından öğrenin. Âdet döneminde kadınlar ne tür ağrılar yaşayabilir? Ciltte ne tür sorunlar görülebilir? Hormonlar bünyeyi nasıl etkiler? Âdet dönemi kadınlarda strese neden olur mu? İletişim problemleri yaşanabilir mi? İstirahat etmek gerekir mi? Enerji harcanan aktiviteler daha mı iyi hissettirir? Hangi yiyecekler âdetin etkilerini artırır? Ne tür besinlerden kaçınmak gerekir? Bitki çayları sancıları azaltır mı? Âdet dönemindeki kadın daha mı duygusaldır? Tartışmalardan kaçınmak gerekir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin