Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Acıbadem Kurabiyesi Tarifi

Acıbadem kurabiyesi nasıl yapılır?
Acıbadem kurabiyesi yapmayı uzmanından, izleyerek öğrenin... Acıbadem kurabiyesi için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar badem gerekir? Ne kadar fındık tozu gerekir? Malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Acıbadem kurabiyesi karışımı nasıl yapılır? Yumurtaların sadece beyazı mı kullanılır? Yumurta beyazını nasıl çırpmak gerekir? Karışımın kıvamı nasıl olmalı? Acıbadem kurabiyesi hamurunu hazırlarken karışımı bir yandan ocakta ısıtmak gerekir mi? Hamuru hazırladıktan sonra ne kadar dinlendirmek gerekir? Acıbadem kurabiyesi nasıl pişirilir? Kurabiyeleri tepsiye ne şekilde ve ne büyüklükte dizelim? Acıbadem kurabiyesi kaç derecelik fırında kaç dakika pişirilir? Acıbadem kurabiyesinin piştiğini nasıl anlarız? Acıbadem kurabiyesi nasıl servis edilir? Bademleri dövmek yeterli olur mu? Blender ile öğütmek mi gerekir? Lezzet vermek için badem esansı katılabilir mi? Ne kadar katılabilir? Pastanelerde yapılan acıbadem kurabiyesi gibi olması için ne yapmamız gerekir? Üzerlerini bademle süsleyebilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin