Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Acemiler İçin Park Etmenin İncelikleri

Araç geri geri nasıl park edilir?
Usta eğitmen Ethem Genim, acemi sürücüler için park etmenin inceliklerini uygulamalı olarak gösteriyor. Nasıl geri geri park edilir? Dikey park ederken arabayı ne tarafa doğru park etmek gerekir? İki aracın arasına park ederken neleri kontrol etmek gerekir? İzleyin, park yaparken sıkıntı yaşamayın. Hepsi videolarla, tabii ki UZMANTV'de... Dar alana araç park ederken nelere dikkat etmeliyiz? İki araç arasına park ederken nelere dikkat etmeliyiz? Geri park ederken nelere dikkat etmeliyiz? Aracı dar alandan çıkarırken nelere dikkat etmeliyiz? Aracı geri geri çıkarırken nelere dikkat etmeliyiz? Arabayı iki araç arasından çıkarırken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin