Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Abdest Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gusül abdesti hangi durumlarda bozulur?
Abdest hakkında sık sorulan sorular... Müslümanların ibadetlerini yaparken mutlaka alması gereken abdesti ve abdesti bozan, abdestliyken yapılmaması gereken şeyleri UZMANTV izleyicileri için Yusuf Kavaklı anlaltıyor. Gusül abdesti neden alınır, hangi durumlarda bozulur? Abdest alırken niyet etmek gerekir mi? Hepsi videolarla... Abdest hangi durumlarda bozulur? Uyumak abdesti bozar mı? Gaz çıkarmak abdesti bozar mı? Abdest alırken niyet etmek farz mıdır? Niyet etmeyi unutan bir Müslüman?ın abdesti geçersiz mi sayılır? Gusül abdestini neler bozar? Gusül abdesti ne kadar süre için geçerlidir? Karşı cins çıplak görülürse gusül bozulur mu? Abdest almadan yapılamayacak şeyler nelerdir? Abdest almadan Kuran?a dokunmak yanlış mıdır? Abdestsiz Kuran okunabilir mi? Abdestsiz camiye girilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin