Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Abdest Almayı Öğrenin

Gusül abdesti nasıl alınır?
Abdest nasıl alınır? Abdest alırken dikkat etmeniz gerekenler UZMANTV'de. Namazdan önce abdest nasıl alınır, teyemmümün kuralları nelerdir, gusül abdesti nasıl alınır bilmiyorsanız videoları izleyin. Abdeste nereden başlandığını, namaz abdestinde hangi duaların okunduğunu öğrenin. Abdest almaya nasıl başlanır? Abdestin fazları nelerdir? Gusül abdestine nasıl başlanır? Gusül abdestinin farzları nelerdir? Teyemmüm nedir? Hangi durumlarda teyemmüm yapılabilir? Teyemmüm boy abdesti yerine de alınabilir mi? Abdest alırken yapılmaması gereken şeyler neler? Sağ elle abdest almak doğru mu? Abdest alırken konuşmamak mı gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin