Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

9 - 15 Ocak 2017 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

4,948
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

9 - 15 Ocak 2017 haftasında gezegenlerin size etkilerini öğrenmek için Aytaç Öner ile hazırladığımız burç yorumlarını izlemeyi unutmayın. 

9 - 15 Ocak haftasının en önemli tarafı, bir süredir geri harekette olan Merkür'ün 9 Ocak ile birlikte ileri hareketine başlaması olacak. Bu da bir süredir bekleyen enerjileri harekete geçirecek. Sosyal alanda daha aktif olacak, iş hayatında yeni girişimlere başlayabileceksiniz. Özellikle Başak, İkizler gibi Merkür'ün yönetmekte olduğu burçlarda ortaklı işler ve ikili ilişkiler gibi alanda yeni ve güzel gelişmeler söz konusuyken, Oğlak, Koç, Boğa gibi burçlarda ise kariyer alanlarında olumlu gelişmeler olacak. Fikirlerini çok daha rahat ifade edebilecek, daha geniş kitlelere ulaşabilecekler. 

Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir hafta dileğimizle, bir sonraki hafta görüşünceye kadar esen kalın.

Koç burcu: Haftanın başında, 9 Ocak'ta, bir süredir geri harekette olan Merkür düz hareketine geçecek. Fikirlerinizi, projelerinizi insanlarla daha rahat paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda fikirlerinizi daha geniş bir kitleye yaymak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta eğitim ve öğretim alanında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Uzak bir seyahat planlıyorsanız bunu yapabilirsiniz veya uzak bir yerden akrabalarınız sizi ziyaret edebilir. 

Boğa burcu: 13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Fikirlerinizi insanlarla daha rahat paylaşacak, daha fazla kişiye ulaşmak isteyeceksiniz. Bunun için iyi etkiler de var. Kendinizi de çok rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. 

İkizler burcu: Ortak işlerden gelir elde etmek adına birtakım konular ön plana çıkabilir. Başkaları ile işler yapabilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz paralarla ilgili yeni gelişmeler olabilir, yeni haberler alabilirsiniz. 

Yengeç burcu: Yeni bir iş başvurusunda bulunabilir, çalıştığınız bir konu varsa, bununla ilgili yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda hobilerinizi başkalarına da hizmet edebilecek formata çevirebilir, işe dönüştürebilirsiniz. 

Aslan burcu: Çalışma ortamınız ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Günlük olarak halledilmesi gereken işleri daha pratik bir şekilde halletme fırsatı bulacaksınız. İş koşullarınızda değişiklikler olabilir. Yanınızda çalışan insanlarla birlikte yeni projelere başlayabilirsiniz. 

Başak burcu:  Özellikle aşk ve ilişkiler alanında birtakım yeni konular gündeme gelebilir. Yeni haberler alabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde fikirlerinizi çok rahat ortaya koyuyorsunuz. Bu anlamda bu dönemde projelerinizi çok rahat aktaracak, insanlar arasında kendinizi çok güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz.

Terazi burcu: Bu haftanın başında, 9 Ocak'ta Merkür düz hareketine başlıyor. İletişim becerinizi daha etkin bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Yeni fikirler, projeler hayatınıza girebilir. Aynı zamanda yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili de güzel gelişmeler söz konusu. 

Akrep burcu: Bu hafta 5. evinizde bir Venüs - Neptün kavuşumu var. Aşk ve ilişkiler konusunda güzel gelişmeler olabilir. Hayallerinizdeki aşka kavuşabilirsiniz. Buna ek olarak kendi görünüşünüzü, güzelliğinizi veya yakışıklılığınızı sahneye çıkarabilirsiniz. Çünkü bu dönemde insanlar arasında çok net bir şekilde görünür olacaksınız. 

Yay burcu: Venüs - Neptün kavuşumu Balık burcunda olacağından ev, aile konularında birtakım güzel gelişmeler olabilir. Yatırım alanında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz ev, arsa vb. taşınmazlarınız varsa bunlarda bir değişiklik olabilir; satabilir, başka yerlere yatırım yapabilirsiniz. 

Oğlak burcu: Merkür, 13 Ocak'tan sonra burç değiştirerek sizin burcunuza geçiş yapıyor. Yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz. Daha fazla aksiyon alıyorsunuz. Kendinizi daha girişken hissedeceksiniz. Projelerinizi ve düşüncelerinizi hayata geçirmek adına daha rahat adım atabileceğiniz, kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Kova burcu: Haftanın başında, 9 Ocak'ta Merkür tekrar ileri hareketine başlıyor. Sosyal çevrenizde daha aktif, ön planda olacaksınız. Fikirlerinizi daha geniş kitlelerle daha rahat bir şekilde paylaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyeriniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Kariyerinizden daha fazla gelir elde etme adına yeni projeler bu dönemde gündeme gelecek. 

Balık burcu: Venüs, Balık burcunda Neptün ile kavuşuyor. Güzelliğinizi ve sanatsal kabiliyetlerinizi daha iyi bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yeni tekliflere ve ilişkilere de açıksınız. Güzelliğiniz ile daha fazla dikkat çekiyorsunuz. Bu dönemde yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat