Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

80'li Yılların Müziği

Seksenlerde Türkiye'de popüler olan yabancı şarkıcılar kimlerdi?
Kimse 80'leri unutamaz. Saç bantları, vatkalar, yüksek bel pantolonlar ve tabii müzik. 80'li yılların müziğini Murat Beşer'den dinlemek için adres UZMANTV. Seksenler bir başka. Peki neden başka? Neden 90'lar ve hatta 70'lerin esamesi okunmuyor ama 80'ler hala baş tacı ediliyor? Hangi müzik tarzları yükselişe geçti? Popun altın çağı 80'ler mi? Hangi ritimler daha çok kullanıldı? Hangi sanatçılar çok dinlendi? Bunların ortak özellikleri var mı? İsim isim sayarsanız aklınıza kimler geliyor? Madonna başarısını 80'lere mi borçlu? Hangi albümleriyle çıkış yaptı? Madonna'nın müziği neden tercih edildi? Jackson neden popun kralı olarak anılır? Şovları müziğinin önünde mi? 80'li yıllara nasıl damga vurdu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin