Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7 - 13 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 7 - 13 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

5,951
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 7 - 13 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Öncelikle bu hafta, 7 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda bir Ay tutulması gerçekleşti. Bu  tutulmanın etkileri ile beraber, sizin için önemli alanlarda bazı değişiklikler olabilir. Size fayda sağlamayan arkadaşlarınızdan uzaklaşabilir, iş ilişkilerinizi sonlandırabilir veya sizi ileri götürmeyen bazı alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Bu dönem fazlalıklardan kurtulma zamanı. Size yük olan bilinçaltı engellerinizi, geçmiş ilişkilerinizi, ilişki alanındaki bağımlılıklarınızı veya alışkanlıklarınızı bırakma, hafifleme zamanı geldi.

Bu dönemde gelecekle ilgili planlarınızda da bazı değişiklikler olabilir. Bu dönemde kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmeniz, kendinizi ön plana almanız gerekiyor. Aynı zamanda çalışmalarınızın getirilerini toplamak adına sizi tutan ve engelleyen birtakım duygusal konular varsa, bunları da aşıp daha fazla gelir elde edebileceğiniz bir döneme gireceğinizi söyleyebiliriz. 

Bu hafta Venüs Yengeç burcunda ilerliyor. Aileniz, çalışma ortamınız, kendinize ait gördüğünüz alanlarda daha hassas, korumacı olabilir, onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir diğer yandan hem ilişkiler konularında hassas, hem de şanslısınız. Bu dönemde aşk, ilişkiler, flört alanlarında yeni gelişmeler olabilir. 

Merkür bu hafta Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Çalışmalarınızda, iş ortamınızda güzel gelişmeler görünüyor. Merkür, yöneticisi olduğu burçta ilerlediğinden daha güçlü etkilerle birlikte size yeni, faydalı ve işlerinizi kolaylaştıracak pratik bilgiler getiriyor. Bu anlamda işleri yoluna koymakta daha rahat olacağınız günler yaşayacaksınız. Uzun zamandır aklınıza takılan konuları bu dönemde gelecek fikirlerle çözebilir, yeni projelere başlayabilir veya daha fazla gelir elde etmek adına somut ve kalıcı adımlar atma fırsatı bulabilirsiniz. Bu  dönem aynı zamanda çalışma veya sosyal ortamınızda tanışacağınız yeni bir insanla yeni bir ilişkiye başlama ihtimali de sunuyor. 

Ay takvimine gelecek olursak...
- Pazartesi ve salı günü Ay, Kova burcunda olacak. Daha özgür, kendinize dönük olacaksınız. Bu iki gün boyunca kendi şartlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak harekete geçin. Öncelik kendiniz olsun. 
- Çarşamba ve perşembe günleri Ay, Balık burcunda olacak. İç dünyanız daha aktif olacak.  
- Cuma ve cumartesi günleri Ay Koç burcuna geçiyor. Sonuç odaklı somut adımlar atmaya daha yatkın bir iki gündesiniz. 
- Pazar günü ise Ay Boğa burcunda. Daha sakin ve dingin bir enerji ile güzel bir pazar geçireceksiniz. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın.Astrolog Aytaç Öner ile 7 - 13 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat