Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

5 Vakit Namaz Nasıl Kılınır

İkindi namazı nasıl kılınır?
Her Müslümanın yerine getirmesi gereken ibadet olan namaz ve namaz kılma ile ilgili bilmeniz gerekenler... İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı'nın anlattığı 5 vakit namaz nasıl kılınır konusu ile hangi namazın ne zaman kılınacağını, okunan duaları, namaz başlamadan önce nasıl niyet edileceğini, namazların farzları ve sünnetlerinin öğreneceksiniz. Hepsi UZMANTV'de! Sabah namazı kaç rekattır? Sabah namazının farzı ve sünneti nasıl kılınır? Sabah namazını kılarken hangi dualar okunur? Öğle namazı kaç rekattır? Öğle namazının farzı ve sünneti nasıl kılınır? Öğle namazını kılarken hangi dualar okunur? İkindi namazı kaç rekattır? İkindi namazının farzı ve sünneti nasıl kılınır? İkindi namazını kılarken hangi dualar okunur? Akşam namazı kaç rekattır? Akşam namazının farzı ve sünneti nasıl kılınır? Akşam namazını kılarken hangi dualar okunur? Yatsı namazı kaç rekattır? Yatsı namazını kılarken hangi dualar okunur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin