Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

5 - 11 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

4,942
kez izlendi
Detaylı Açıklama
Astrolog

Aralık ayının başında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Dolunay Karaca ile hazırladığımız 5 -11 Aralık 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle... Aynı zamanda sevgili Yay burçlarının da doğum günü kutlu olsun! 

Koç burcu: Bu haftaya Ay, Kova burcundayken başlıyorsunuz. 11. evinizin burcu ve arkadaşlık hanenizi yönetiyor. Dolayısıyla bu hafta arkadaşlık sizin için önem taşıyacak. Fakat aynı hanede Ay'ın Mars ile kavuşum açısı var. Dolayısıyla arkadaşlarınızla aranızda birtakım gerginlikler hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gerçekleştirmek istediğiniz birtakım projeleriniz, planlarınız varsa, bu alanda bazı sıkışmala var. Fazla hızlı hareket etmek de yanılgıya düşmenize yol açabilir. Buna dikkat edin.

Boğa burcu: Bu hafta sizin için özellikle iş konularında çok güzel fırsatlar var. Yönetici gezegeniniz Venüs, perşembe günü Kova burcuna geçiş yapacak. Böylece siz de kariyeriniz, iş konularınız üzerine inisiyatif alabileceksiniz. Farklı fikirlere imza atabileceksiniz. 

İkizler burcu: Bu hafta sizler için özellikle yurtdışı seyahatler veya seyahatlerinizle ilgili planlar gündemde olacak. Çünkü hem seyahatler ve eğitim hanenizde olan Venüs, Kova burcuna geçiyor hem de Ay ve Mars orada bir kavuşum açısı yapıyor. Haftaya da Ay, Kova burcunda başlıyoruz. Felsefe, din, eğitim ve inanç konularına daha yatkın olacaksınız. Bir şeyler öğrenmek için mücadele edeceğiniz, bir şeyler için inisiyatif alıp adım atmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Yengeç burcu: Haftaya Kova burcunda başlıyoruz. Sizlerin 8. hanesi. Ödemeleriniz, borçlarınız, nafaka, miras, kredi gibi alacak verecek işleriniz ön planda olacak. Aynı hanede Ay ve Mars'ın kavuşum açısı mevcut. Bunlar yaparken birtakım sıkışmalar, gerginlikler yaşamanız mümkün görünüyor. Daha doğrusu bazı Yengeçler için bu işleri halledememekten dolayı birtakım sıkıntılar, içsel gerginlikler söz konusu olabilir ya da normalden fazla hızlı hareket ediyor olabilir. Bu da beraberinde hatayı getirebilir. 

Burçların devamı ve diğer tüm burçlar için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat