Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4 - 10 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcu 4 - 10 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

5,942
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 4 - 10 Eylül 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Merkür bu hafta geri hareketini sonlandırıyor ve çarşamba gününden itibaren Aslan burcunda düz hareketine başlıyor. Dolayısıyla artık kendinizi daha rahat ifade etme fırsatı bulacak, çok daha aktif olacaksınız. 

Cumartesi günü Merkür burç değiştirerek Başak burcuna geçiş yapacak. Merkür yönetici gezegeni olduğu Başak burcundayken güçlenir. Bu anlamda iletişim trafiğiniz artıyor. Hem iç dünyanızda hem de günlük yaşamınızda çok daha aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bunu özellikle iş hayatında doğru yönetebilirseniz, güzel fırsatlar yakalama şansınız olacak.

Salı günü Mars da Başak burcuna geçiyor. Yaşamınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, doğrudan eyleme geçebilirsiniz. Başak burcundaki Mars, bir süredir aklınızda olan ancak bir türlü harekete geçemediğinizi düşündüğünüz konularda gerekli olan gücü ve motivasyonu getirecek ve kendinizi daha güçlü, daha girişken hissedeceksiniz.

Çarşamba günü Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Balık burcunda gerçekleşen dolunaylar güçlü dolunaylardır. Bu dolunay da önemli farkındalıkların gerçekleşeceği bir dolunay olacak. Kiminle olmalıyım, partnerim doğru kişi mi, kiminle ortak olmalıyım gibi soruların cevaplarını bulmak adına önemli bir fırsatınız olacak. Bu dolunay aynı zamanda kendimize bakma, aynada kendimizi görme ve bizi ileriye götürmeyen huylarımızla da vedalaşma zamanı. Bu dönemde kendi hayatınızla ilgili daha fazla inisiyatif alacak, hayatın size daha fazla başarı, para veya mutluluk getirmesi için yapmanız gerekenlerin farkına varacaksnız. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın.Astrolog Aytaç Öner ile 4 - 10 Eylül 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat