Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

31 Temmuz - 6 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 31 Temmuz - 6 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

6,074
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 31 Temmuz - 6 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Bu haftanın en önemli hareketi, Salı günü Venüs burç değiştirerek Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Venüs'ün Yengeç burcuna geçmesi ile özellikle aşk, ilişkiler gibi konularda daha hassas, duygusal olacağız. 

Merkür'e baktığımızda, Merkür Başak burcunda ilerliyor. Özellikle ikili ilişkiler ortaklıklar alanında yeni gelişmeler olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Bu hafta Mars ve Güneş de Aslan burcunda ve birbirine çok yakın ilerliyorlar. Kendi istekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda daha net, daha isteklisiniz. Bu gücü kullanmanızda fayda var.

Bu hafta asıl önemli olan konu ise, 7 Ağustos'ta Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması. Tutulmanın etkilerini bu haftadan itibaren hissetmeye başlayacağız. Özellikle bilinçaltınızda, iç dünyanızda sizi rahatsız eden birtakım konuların farkına varacaksınız. İlişkilerinizde, sosyal çevrenizde, işinizde veya evliliğinizde sizi ileri götürmeyen konularda daha net olacağınız, gerekirse sonlandıracağınız bir dönemdesiniz.

Peki sizin burcunuz ve yükseleniniz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. 31 Temmuz - 6 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat