Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

29 Mayıs - 4 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 29 Mayıs - 4 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

4,148
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Merhaba sevgili astroloji severler. Bu hafta gökyüzündeki en önemli olay Mars ve Satürn arasındaki ters etkileşim. Mars da İkizler burcunda ilerliyor. Bir yandan gündeminizde olan konular için çok aktif ve istek doluyken, diğer yandan kendinizi kısıtlanmış, engellenmiş hissedebileceğiniz bir haftada olabilirsiniz. Satürn ile Mars'ın ters kavuşumu ilerlemenizi güçlendirecek. Bugünlerde yapacağınız herhangi bir girişimde çevrenizde size yardımcı olmak isteyen, daha tecrübeli insanların önerilerine, destek girişimlerine sıcak bakmalı, onlarla işbirliği içinde olmalısınız. Böylece içinizdeki engellenmişlik hissini üzerinizden atıp daha dengeli ve emin adımlar atma şansı bulacaksınız. Yeter ki tek başınıza hareket etmeyin ve hayatınızda, size değer veren, önemseyen ve tecrübeli diğer insanların da düşüncelerine de yer verin. 

Bu hafta Venüs'e baktığımızda Uranüs ile çok yakın seyir halinde ve Koç burcunda olduğunu görüyoruz. Uranüs, Venüs?ün yakınına gelince özellikle ilişkiler alanında ani, radikal kararlar getirme özelliğine sahip. Sürpriz ilişkiler, ani evlilik kararları veya bir süredir üzerinizde ağırlık yapan bir ilişkiden bir anda çıkma isteği; bu dönem aniden hareket edebilir, daha önce üzerine hiç düşünmediğiniz biri ile bir anda yakınlaşabilirsiniz.

Gelelim Ay'ın hareketlerine...

Pazartesi günü Ay, Yengeç burcunda. Genel olarak daha sakin, dingin bir gün. Günlük işlerinizle ilgilenebilecek, ağırlıkla yakınlarınızla olmak isteyeceksiniz. 

Salı ve çarşamba günleri Ay Aslan burcunda. Salıdan itibaren yaşam enerjiniz daha yüksek. Bu iki gün işleriniz dışındaki vakitlerde yakın dostlar, yakın akrabalarla vakit geçirebilirsiniz. 

Perşembe, cuma ve cumartesi günleri Ay, Başak burcunda. Finansal konularda bazı gelişmeler olabilir. İletişim alanında işler yolunda olacak. Beklediğiniz bazı haberleri alabilirsiniz. 

Pazar günü Ay'ın Terazi burcuna geçmesi ile beraber, kendinizi şımartmak konusunda bonkör olacaksınız. Sevdiklerinizle vakit geçirebilir, partnerinize daha özel bir zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi de daha rahat, huzurlu hissedeceksiniz. Pazar günü yaşam enerjiniz yüksek olacak. 

Peki sizin burcunuza özel durumlar nasıl? Bunun için önce yükseleninizi, sonra da Güneş burcunuza dair olan yorumlara bakmayı unutmayın. 29 Mayıs - 4 Haziran 2017 haftası için burç yorumlarımız yayında. Şimdiden herkese güzel bir hafta dileriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat