Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

28 Ağustos - 3 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 28 Ağustos - 3 Eylül 2017 haftası neler yaşayacak?

3,662
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 28 Ağustos - 3 Eylül 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Öncelikle bu haftaya baktığımız zaman Venüs'ün artık Aslan burcunda ilerlediğini görüyoruz. Venüs'ün Aslan burcuna geçmesi ile beraber aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme giriyoruz. Bu konulardaki enerjilerin değiştiğini siz de fark edecek, ilişki alanındaki konularda daha girişken ve net olacaksınız. 

Geri hareketine devam eden Merkür, 31 Ağustos Perşembe günü, Başak burcundan Aslan burcuna geçiş yapacak ve retrosuna Aslan burcunda devam edecek. Hali hazırda gündeminizde olmayan ancak ertelenmiş, geçmişte bırakılmış bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Tamamlanmamış bir iş, ödenmemiş bir borç, ertelenmiş bir konuşma veya geçmiş bir ilişki... Geçmişte kalan ve yeniden gündeme gelen bir konu varsa bunu çözmek, halletmek adına güzel yardımlar, destekler alacaksınız. Böylece ileriki günlerde o konuda başarı elde etme fırsatı bulacaksınız. Bu dönem aynı zamanda geçmişte kaçırdığınız düşündüğünüz fırsatların tekrar önünüze gelme zamanı. Yeniden önünüze sunulan fırsatları iyi değerlendirirseniz başarıyı yakalama şansınız olacak. 

Ay takvimine gelecek olursak,
- Pazartesi günü Ay Akrep burcunda olacak. 
- Salı ve çarşamba günü Ay Yay burcunda olacak. Özellikle çarşamba günü Ay'ın Satürn ile olan kontağından dolayı gündeminizde ve üzerinizde olan sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde hayattan daha fazla keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi günü Ay Oğlak burcunda olacak. Rutin işlerde destekler alacaksınız. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili birtakım konular gündeme gelebilir.
- Pazar günü Ay'ın Kova burcuna geçmesi ile beraber daha özgür bir enerjiye kavuşuyorsunuz. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın.Astrolog Aytaç Öner ile 28 Ağustos - 3 Eylül 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat