Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

25 Nisan - 1 Mayıs 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

6,806
kez izlendi
Detaylı Açıklama

Sevgili astroloji severler... 18 Nisan haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Evet yeni bir haftaya başlıyoruz ve bu hafta eğitim ve öğretim konularıyla ilgili girişimleriniz var. Haftaya biraz gergin ve stresli başlamış olabilirsiniz. Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars, Ay ile kavuşum yapıyor haftanın ilk günü ve sizi enerji olarak aktif, ancak biraz sinirli hale getirebilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve hukuki konular öne çıkarken, hafta ortasında daha çok kariyer hayatınıza odaklanacak ve kendinizi işinize vereceksiniz. 

Boğa burcu: Haftanın ilk günleri Ay Yay burcunda başlıyor hareketine ve sizin ortaklaşa işler konunuza dikkat çekiyor. Eşinizle veya partnerinizle yaptığınız birtakım işler gündeme geliyor. Konuşacağınız konular maddi değerler, miras, kredi ve borçlar olacaktır bu birkaç haftalık süreçte. 

İkizler burcu: Haftaya ikili ilişkilerinizi tamir etmekle başlıyorsunuz. Tamir diyorum çünkü pek çok İkizler bu dönemler ilişkilerinde zorluk yaşıyor. Birtakım yanlış anlaşılmalar ve tatminsizlik, sevgisizlik, gösterilen değeri alamama durumlar söz konusu belki. Evet, haftaya partnerinizle oturup biz nerde hata yapıyoruz, "ben ne veriyorum, ne alıyorum; bu ilişkiye  sen ne veriyorsun, karşılığında ne alıyorsun" gibi sorular gün yüzüne çıkabilir. 

Yengeç burcu: Yeni haftaya fatura ödemek, kredi kartı taksitleri, evinizin erzak alışverişi veya işyerinizdeki günlük rutin işlerinizle başlıyorsunuz. Bazılarınız sağlık kontrollerini yaptırıp yeni bir diyet programına başlarken, bazılarınız ise evcil hayvanlarınızın bakımıyla uğraşıyorsunuz. 

Aslan burcu: Haftaya çocuklarınızla ilgili harcamalar yaparak başlıyorsunuz. Bundan da keyif alıyorsunuz ancak bir yandan da "daha çok kazanmalıyım ki daha rahat harcamalıyım" düşüncesi sizi sarıyor. Azla yetinmek istemeyen ve her zaman biraz daha fazlasını talep eden Aslan burçları bu hafta patronlarıyla aralarını düzeltecek veya iş sahibi olan Aslanlar işlerini daha iyi organize ederek başarıya ulaşacaklar. 

Başak burcu: Bir süredir ailenizle, kardeşinizle, çocuklarınızla belki parasal nedenlerden, belki de fikir ayrılıklarından ötürü birtakım hane içi zorlanmalar yaşıyordunuz. Haftaya bunları aşmaya çalışarak başlıyorsunuz. Her şeyde detayına inen ve belki biraz fazla eleştirel olduğunuz için sorunlar yaşadınız. Bunları zamanla ancak aşabileceksiniz. Yavaş yavaş düzelecek diyebilirim. 

Terazi burcu: Haftaya yakın çevre ilişkilerinizle başlıyorsunuz. Kardeşleriniz, komşularınız ve yanınızda olan insanlardan biriyle veya birkaçıyla aranızda bir sürtüşme olmuş olabilir. Gerginlik bu sefer sizden kaynaklanıyor. Siz uzlaşmacı ve kavga dövüş sevmeyen biri olarak bu aralar biraz bunalmış gibisiniz. Bu durumları kolay atlatacağınızı düşünüyorum ben. Uyumu yakalayacaksınız en kısa zamanda, merak etmeyin. Her şey bir denge meselesi. Dengede kalmaya özen gösterin lütfen sevgili Teraziler. 

Akrep burcu: Geçtiğimiz haftalarda sosyal hayatınız için çok fazla harcama yaptıysanız, bu hafta bunun ödemeleri konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Tekrardan para konuları gündeminizde giriyor. Yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Bu nedenle yardım talep etmekten çekinmeyin, çünkü size seve seve yardım edecekler. Hatta eşinizin de işiniz ve kariyer konularında desteğini alacağınız bir hafta olacak.

Yay burcu: Bu haftaya kendinizle ilgilenerek girmek, yeni kararlar almak veya aldığınız kararları gözden geçirmek için kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Ortaklaşa işlerden gelirleriniz var ise onları değerlendirerek başlayabilirsiniz. Sizde insanlara bilgi yaymak ve kolektif hizmet etmek düşüncesi hakim. Her şeyden haberi olan ve dünya görüşü, hayat görüşü çok iyi olan bir Yay olarak insanların da bu pencereden bakmasını sağlamak ve olayları doğru analiz etmelerine örnek olmak istiyorsunuz. 

Oğlak burcu: Geçen haftanın yorgunluğunu atamamış ve "ne çabuk pazartesi oldu, ben daha dinlenememiştim" diyenlerinizi duyar gibiyim. Yapılacak çok işiniz var ve sorumluluklarınızın arttığı hareketli bir dönemdesiniz. Bu yüzden fazla çalışıyor, fazla yoruluyorsunuz. Bazılarınız hâlâ evde olup hem dinlenmek hem de kendi kendilerine kalıp planlama yapmak istiyor olabilir. 

Kova burcu: Sağlık konularında gözünüzde büyüttüğünüz şeylerin aslında hiç de problem olmadığını görüp rahatlayabilirsiniz. Veya günlük rutin işler esnasında yaşayacağınız ev kazalarını belki çok ufak bir sıyrıkla atlatabilirsiniz. 

Balık burcu: Çocuk denemeleri yapan Balıklar için biraz stresli bir dönem. "Neden olmuyor, bir problem mi var acaba" diye düşünebilir, kendinizi gerebilirsiniz. Olmuyorsa daha zamanı var demektir. Biraz daha beklemekte fayda var diyorum. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat