Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

23 - 29 Mayıs 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

6,521
kez izlendi
Detaylı Açıklama

23 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 23 - 29 Mayıs 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Merkür'ün düz hareketine geçmesiyle para akışınız normale dönüyor. Alım satım, ticaret gibi konularda açılım yaşayabilirsiniz. Bu hafta Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya. Sizin 9. evinizde ve uluslararası ticaret, eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılarınızla ilgili konularda sorumluluklar alacağınızı söyleyebilir. Pazartesi günü Satürn ve Ay kavuşum yapıyor. İşlerinizi ele alırken ciddi ve ağırbaşlı bir tutum sergilemeniz olası. 

Boğa burcu: Maddi yükümlülükleriniz artıyor ve eşinizin aldığı sorumluluklar da sizleri etkileyecek. Merkür'ün düz harekete geçmesiyle beraber daha rahat ilerleme sağlayabileceksiniz. Yanlış anlaşılmaların daha aza indiği , daha uyumlu biri haline gelebileceksiniz ilişkilerinizde. Bu dönemde kayıp bir eşyanızı bulabilir ve buna sevinebilirsiniz. Yalnız ameliyatlar ve hastalıklar da gündeminizde olacak. 

İkizler burcu: Evde oturmak istemiyor, sürekli gezmek istiyorsunuz. Sizler sıkılgan insanlarsınız. Evdeyseniz bile yerinizde duramaz ve iki işle aynı anda uğraşmak istersiniz. Sevdiğiniz kişi ise bu ara hep evde olmak istiyor ve bir uyum yakalayamıyor gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Bu  yüzden yanılıp başkalarına gönlünüzü kaptırma durumunuz olabilir. 

Yengeç burcu: Haftaya sorumluluklarınız bilincinde olaraki yapmak zorunda olduğunuz bildiğiniz işlerinizi halletmek üzere başlangıç yapacaksınız. Bu hafta Venüs burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor. Sosyal alanda gezmek dolaşmak yerine kendi içinize dönmek, kendi özel işlerinizi halletmek belki kapanıp yazı yazmak size daha cazip gelebilir. 

Aslan burcu: Bu hafta hobiniz, hobi olarak gördüğünüz, yapmaktan keyif aldığınız bir şey işiniz olabilir. Bundan para kazanmanın yollarını düşünebilirsiniz. Siz hayattan keyif almasını bilen insanlarsınız. Dolayısıyla size uymayan sevmediğiniz bir işi yapmanız zor. Yalnız bunu işe dönüştürmek isterken çok fazla para harcamanız gerekebilir, bunu da söylemek zorundayım tabii ki. 

Başak burcu: Yeni bir hafta. Yine bir pazartesi olsa da sizin aklınız hâlâ evde kalmış olabilir. Arsa, emlak, alım satım işlerinizle ilgilenmek isteyeceğiniz bir haftadasınızç Aslında bu işlerde sizden daha başarılı biri olamaz. Siz her konuda olduğu gibi bu konuda da ince düşünceli ve hak yemeyen birisiniz. Bu haftaya başlarken Ay - Satürn kavuşumu hepimizi biraz daha sabırlı ve disiplinli olmaya itiyor. Hatta ve hatta biraz da soğuk ve mesafeli bir tablo çiziyoruz. 

Terazi burcu: Bu hafta cok farklı bir Terazi olup sevdiğiniz kişiye tavırlarınızı değiştirecek, rutinden çıkacak ve onu şaşırtacaksınız. Sizi tanımadığını hissedebilir veya ben seni böyle bilmiyordum gibi cümleler kurabilir size. Bu bence iyi olacak. Bazen insanları şaşırtmak eğlenceli diye düşünüyorum. Yakın çevreniz ve akrabalarınızdan destekler gördüğünüz kadar iletişim şeklinizi değiştirmeniz onlar için sürpriz olabilir. 

Akrep burcu: Çalıştığınız yerden veya her gün bir arada olduğunuz birinden ilginç bir haber alabilir ve bundan kendinize bir pay çıkarabilirsiniz. Bunu olumlu anlamda söylüyorum çünkü Ay ve Uranüs arasında uyumlu açıyla başlayacaksınız haftaya. Bu haberle duygularınızda elektrik çarpması gibi bir uyanış olacak, farkına varmadığınız bir şey size uğur getirecek.

Yay burcu: Sürpriz gelişmelerle, sürpriz haberler alarak başlıyorsunuz yeni haftaya. Ay - Uranüs üçgen açısı sizi özellikle aşk ve flörtler yönünden etkiliyor. Çocuk bekleyen Yaylar için güzel bir haber gelebilir bu hafta. 

Oğlak burcu: Şöyle bir düşünce var zihninizde: Herkes arkamdan iş çeviriyor, kuyumu kazmaya çalışıyor, sevdiğim insan bile bazen benimle çelişiyor" Zaman zaman bunu dediğinizi duyar gibiyim. Uykularınız normal seyirde gitmiyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Bunun sebebi öncelikli olarak tabii ki yönetici gezegeniniz Satürn'ün geri planda yani 12. evinizde kalıyor oluşu. 

Kova burcu: Konuşmalarınız ve fikirleriniz insanlara bu ara biraz abartılı geliyor olabilir. Siz de insanlardan sıkılmış ve "beni anlayan kimse yok, benim entelektüel düzeyimde değiller" gibi düşünceye sahip olabilirsiniz. Sosyal projelerde kendinizi göstermek istiyorsunuz. Fikirleriniz ve aldığınız sorumluluklar artıyor. 

Balık burcu: Haftanın genelinde güzel aksiyonlar mevcut. Venüs İkizler burcunda devam ediyor olacak hareketine ve Merkür de Başak burcunda retrodan çıkıp düz hareketine dönecek. Güneş'in de İkizler'de olmasıyla beraber aile yaşantınız iyiye gidiyor. Sevdiklerinizle beraber ailevi organizasyonlar içerisindesiniz.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat