Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

21 - 27 Ağustos 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 21 - 27 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

7,851
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 21 - 27 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Öncelikle bu hafta çok önemli bir hafta çünkü 21 Ağustos Pazartesi günü Aslan burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek ve bu Kuzey düğümün üstünde olacak. Bu aynı zamanda bir yeni ay anlamına da geliyor.

Kendiniz olmak, kendiniz gibi yaşamak adına kendi istekleriniz, hevesleriniz doğrultusunda adımlar atacağınız, yeni başlangıçlar yapacağınız; bununla ilgili çevrenizden güzel ve daha da önemlisi kadersel destekler alacağınız bir dönemdesiniz.  

Bu dönem içinizde de bir yolculuk yapacaksınız. Hayat felsefeniz, hayattan beklentileriniz adına nasıl adımlar atmanız gerektiğini daha iyi  anlayacak, daha sakin ve net adımlar atabileceksiniz. 

İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak, yaşamdan çok daha fazla keyif almak, yaratıcı kimliğinizi ortaya çıkarmak adına yeni adımlar söz konusu ve bu tutulmadan sonra hayatınızın başka bir yöne gideceğini, daha mutlu olacağınızı söyleyebiliriz. 

23 Ağustos'ta Güneş burç değiştirerek, Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. İşiniz, çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizi halletmek adına güzel etkiler var. Aynı z amanda evlilikler, ortaklıklar, yeni projeler adına da iyi etkiler var. 

26 Ağustos'ta ise Venüs burç değiştirerek Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. İlişkilere bakış açınızda değişiklikler olabilir, ortaklıklar konusunda kararlar alabilir; daha net davranabilir, isteklerinizi daha net bir şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. Astrolog Aytaç Öner ile 21 - 27 Ağustos 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat