Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2009 Ekonomik Krizi Hakkında Merak Edilenler

Amerika'da yaşanan ekonomik krizin nedenleri nelerdir?
2009'da Amerika'da yaşanan ekonomik krizin ayrıntıları UZMANTV'de... Amerika'da yaşanan ekonomik krizin nedenleri nelerdi? Yaşanan ekonomik krizin Türkiye'ye yansıması nasıl oldu? Amerika'daki ekonomik krizin dünya genelindeki etkisi nasıl oldu? İzleyin, Türkiye ekonomisinin ekonomik krizlere karşı dayanıklı olup olmadığını uzmanından öğrenin! Amerika'daki ekonomik kriz bankacılık sistemini nasıl etkiledi? Türkiye ekonomik krizden nasıl etkilendir? Türkiye ekonomisini krizlerden korumak için ne tür önlemler alınabilir? 2009 ekonomik krizi ne kadar sürdü? Bu ekonomik krizin etkileri ile yeni krizler tetiklenir mi? 2009 ekonomik krizinin etkilerini silmek için hükümetler neler yapabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin