Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2 Yaş Sendromu

2 yaş sendromu nedir?
Çocuklarda iki yaş sendromu ile ilgili merak ettikleriniz... Çocuğunuz her şeye hayır diyor ve sürekli size karşı mı çıkıyor? Öyleyse çocuğunuz iki yaş sendromu yaşıyor. Yemek yedirmekte, uyutmakta, banyo yaptırmakta zorlandığınız bebeğinizle nasıl bir iletişim kurmanız gerekiyor, öğrenmek istiyorsanız UZMANTV izleyin. İki yaş sendromu neden olur, iki yaş sendromu ne zaman sona erer, uzmanından öğrenin. 2 yaş sendromu hangi aylarda başlar? Neden 2 yaş sendromu denir? Çocukta ne tür değişiklikler olur? İki yaş sendromunun çocuğun konuşmayı sökmesiyle ilgisi var mı? Çocuklar kendilerini nasıl anlatmaya çalışır? 2 yaşındaki çocuğun zekası nasıl işler? Çocuk hangi konularda ailesine kafa tutar? Hangi durumlarda anne ve babayla problem yaşar? Varsa arkadaşları ve sosyal çevresiyle ilişkisi nasıl değişir? İki yaş sendromu ne kadar sürer? Profesyonel yardım almak gerekir mi? Kendiliğinden geçer mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin