Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2 - 8 Mayıs 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 2 - 8 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

3,154
kez izlendi
Detaylı Açıklama

Sevgili astroloji severler... 2 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 2 - 8 Mayıs 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Biraz izole olmaya ihtiyacınız var. Kendi kendinize düşünmeye, yaptıklarınızı tartıp biçip eksik yönleri anlamaya, nerede ne yapıldı; tartıp biçmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak çarşamba günü daha rahat etkiler altındasınız. İş konularınızda yabancılarla diyaloglarınız, seyahatler ön planda olacak.

Boğa burcu: Sosyal alanda kendinizi göstererek arkadaşlarınızla, çevrenizle, iş takımınızla projelerde boy gösterip hayattan zevk aldığınız ve iyimser bir tutum içerisinde olduğunuz bir haftaya başlıyorsunuz. Zaman zaman gerilimleriniz olsa da genel olarak güzel bir hafta sizler için. Aşk konularında her zamanki gibi bir orta yol bulup dengede kalmayı başarıyorsunuz. 

İkizler burcu: İş ve kariyer konularınızda hayli aktif ve yorucu bir süreçten geçiyorsunuz. Arkadaşlıklar ve sosyal temalı organizasyonlar, farklı projeler içinde kendinizi ortaya koymak için çaba sarf ederken yorgunluk ve bıkkınlık açığa çıkabilir. "Niye ben yapıyorum, yapmasam mı, artık uğraşmak istemiyorum" dediğinizi duyar gibiyim.

Yengeç burcu: Seyahatler, yurtdışı bağlantıları yoğun olan bir haftaya başlıyorsunuz. Yalnız enerji ve motivasyon anlamında biraz olarak düşüksünüz. Çalışma ortamınızda rahat olmayabilirsiniz. Birtakım çekişme ve tatsız olayların yaşandığı günler var bu hafta.

Aslan burcu: Ortaklaşa işler ve para konularınız ön plana çıkıyor sevgili Aslanlar. Bir işe koyulurken mutlaka fikir alın ve danışın. Bir elin nesi var iki elin sesi var. Bu hafta bunu kendinize aşılayın. Bu hafta yapacağınız çalışmalarda genel bakış açınız, perspektifiniz her an değişebilir. Bundan en çok siz fayda göreceksiniz.

Başak burcu: Haftaya sevgi ve aşk konularıyla giriyorsunuz. Genel olarak ortaklaşa işler,  planlar devrede olacak. Sevdiğiniz kişiyle daha çok bir arada olmak ve keyif almak isteyeceksiniz. Sıradan giden bir ilişki ciddiye doğru kayabilir. Haftaya romantik başlıyorsunuz.

Terazi burcu: Yoğun bir hafta başlıyor sizler için. Her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı. Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var. Bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak. Doktor kontrolleri, ilaç kullanımları gibi konularda bazı değişiklikler söz konusu. 

Akrep burcu: Abartılara açık bir haftadasınız. Gerek özel yaşamınızda gerekse iş ve sosyal hayatınızda birtakım bereketli gelişmeler var. Aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel birtakım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta sizler için. Fakat başında da dediğim gibi abartmaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. 

Yay burcu: Ev ve aile konularınız ön plana çıkarken bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum. Biraz gerilimli ve stresli olabilirsiniz. Belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilir, haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunabilir.

Oğlak burcu: Yeni bir haftaya başlarken pazarlama halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor. Kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destekler ve dostane yardımlar alabilirsiniz bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor.

Kova burcu: Haftaya parasal konularda yoğunlaşarak; işleriniz, maddi değerlerinizle ilgili  kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. 

Balık burcu: İstekleriniz oldu fakat olurken de sabrınız taştı ve sevinemediniz bile. Ama olsun... Kendinize yönelmek, biraz da kendinizle ilgilenmek size iyi gelecek ve toparlayacaksınız. Kişisel anlamda fikirleriniz değişiyor ve hayata başka açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat