Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

19 - 25 Haziran 2017 Haftası Burç Yorumları

Aslan burcu 19 - 25 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

6,135
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 19 - 25 Haziran 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. Öncelikle bu hafta Güneş artık Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Astrolojik olarak yaz mevsiminin de başladığını söyleyebiliriz. Bu hafta Merkür de Yengeç burcuna geçecek. Yengeç burcu bu hafta cumartesi günü aynı zamanda bir yeni ay görecek. Dolayısıyla bu hafta istek ve heveslerimiz doğrultusunda hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz. Çünkü gökyüzünde Yengeç burcu vurgusu çok fazla.

Pazartesi günü Ay'ın Koç burcunda ve Uranüs gezegeni ile çok yakın olduğunu görüyoruz. Harekete geçebilirsiniz, yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergiliyorsunuz. Ani gelişmeler olabilir, çünkü Uranüsyen bir iki gün yaşayacağız. 

Salı ve çarşamba günleri, Ay Boğa burcunda olacak. Daha sakin ve dingin bir enerjiniz olacak. Perşembe ve cuma günü Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber iletişim trafiğiniz hareketlenebilir. Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda olacak ve Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Duygularınızın sizi  yönlendireceği, alacağınız haberler de sizi olumlu motive edecek. 

Peki sizin burcunuz ve yükseleniniz ne durumda? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. 19 - 25 Haziran 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat